Чітко про ніч підрахунку голосів

Понеділок, 1 квітня 2019, 11:24

Станом на 8.20 1 квітня ЦВК обробили вже 48,8% протоколів. Із 39 кандидатів 20 не набирають навіть 1% голосів. Явка на Президентських виборах перевищила 63%, що на 3% більше, ніж аналогічний показник у 2014 році.

 

Лідери гонки — незмінні. Поки що, Володимир Зеленський має 30,2% голосів і випереджає Порошенка на 13,5%. У закордонному виборчому окрузі від ночі Порошенко перегнав Зеленського майже на 4%. В основному, у виборчі комісії йдуть працювати жінки з вищою освітою і попереднім досвідом роботи у виборчих комісіях.

 

187 спостерігачів від іноземних держав та 2157 — від міжнародних організацій, наглядали за процесом волевиявлення. Також отримали акредитацію 113 іноземних ЗМІ з 33 країн світу.

 
 

За ніч з’явилися декларації Петра Порошенка і Юлії Тимошенко. Так виглядає, що з минулого року чинний "гарант Конституції" завдяки дивідендам став багатшим ледь не в 100 разів. Тимошенко, порівняно з ним, живе набагато скромніше і орендує маєток в елітному селі Козині у своїх тіток.Спецпроєкт "Вибори вибори". Наш останній матеріал
Борис Тарасюк: "До зустрічі з Путіним треба готуватись і розуміти його КДБівську свідомість"
Домовились домовлятись: варіанти закінчення війни
Народовладдя від Слуг: про що поговорити за новорічним столом
Усі публікації