Нардепи Розенблат і Голубов піаряться на бізнесі родини

Четвер, 21 лютого 2019, 15:07

Два народні депутати Борислав Розенблат і Дмитро Голубов у соцмережах піаряться на бізнесі, де власниками є їхні родичи. Про це повідомляє Громадський рух ЧЕСНО.

Позафракційний мажоритарник із Житомирщини Борислав Розенблат у фейсбуці у грудні 2018 року опублікував пост про відкриття третьої багатоповерхівки ЖК "Фаворит" у Житомирі.

 

Публікації про ЖК "Фаворит" на сторінці Розенблата також можна знайти у серпні 2018 року, у червні 2018 року та лютому 2018 року.  

Будівництвом житлового комплексу займається ТОВ "Фаворит Девелопмпент компані",  де власником, зокрема, є Жанна Розенблат, дружина нардепа. Відтак, компанію можна знайти у е-декларації нардепа.

Джерело: https://novostroyki.realt.ua/ua/novostroyka-zhk-favorit/
Джерело: https://novostroyki.realt.ua/ua/novostroyka-zhk-favorit/

Мажоритарник з фракції "Блоку Петра Порошенка" Дмитро Голубов (праворуч на фото) з Одеси разом із мером Одеси Геннадієм Трухановим і депутатом Одеської міськради Денисом Григор’євим у квітні 2018 року відкривали завод залізобетонних конструкцій "Grand Empire building" (ТОВ "Гранд Імпаєр" ).

Джерело: https://www.facebook.com/golubofff/posts/2025160204471051
Джерело: https://www.facebook.com/golubofff/posts/2025160204471051

Допис про відкриття заводу також публікує Денис Григор’єв, який пише про важливість інвестицій та висловлює подяку Дмитру Голубову.  Окрім того, Григор’єв є директором ТОВ "Гранд Імпаєр".

 

Власником на 100% ТОВ "Гранд Імпаєр" є Світлана Щелкунова,  матір нардепа Дмитра Голубова.

Окрім того, висвітленням відкриття заводу та інших подій в житті нардепа Голубова займається телеканали "Здоров’я" і "Академія", де власниками є дружина нардепа Голубова Анастасія Лашкарьова і його мама Світлана Щелкунова.  ТРК "Здоров’я" можна знайти в е-декларації Голубова.

 

За дослідженням "Детектора Медіа" ТРК "Академія" раніше входила в умовний медіа холдинг нардепа-мажоритарника Сергія Ківалова, фракція "Опозиційний Блок".  

Нагадаємо, що народні депутати не можуть керувати підприємствами. Після обрання на посаду вони передають компанії в управління іншим фізичним особам або підприємства. Про це детальніше читайте у матеріалі "Хто керує бізнесом нардепів, поки ті вирішують долю країни".